Članstvo

Iznosi članarina:
Članovi iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine i Slovenije:
150,00 Kn

Članovi iz ostalih europskih i svjetskih zemalja:
30,00 Eura

Učenici i studenti:
75,00 Kn

Upisnina: 20,00 Kn

Cijenjeni posjetitelji stranica HND-a!

Ako Vas zanima numizmatika i znanstveno istraživački rad vezan uz stari novac i vrijednosne papire, uključite se u rad našeg Društva i postanite član Hrvatskog numizmatičkog društva.

HND je krovno numizmatičko društvo u Republici Hrvatskoj, neprofitna organizacija, te je sav prihod od simbolične članarine namijenjen za tiskanje naših publikacija "Numizmatičke vijesti" i "Obol" koji se šalju svakom članu Društva jednom godišnje. Također od članarine, uz pomoć raznih srodnih institucija, publiciramo različita prigodna izdanja vezana uz događanja u numizmatici, kao i mnoge susrete, međunarodne kongrese i izložbe.

Ispunite slijedeći obrazac "Zahtjev za učlanjenje u HND", nakon čega ćemo Vas obavjestiti o rezultatu zahtjeva.

Zahtjev za učlanjenje u HND

Područje sabiranja i uže opredjeljenje: